Złóż zamówienie
Foto laboratorium | Producent wyśmienitych albumów i fotoksiążek

Poczytaj garść porad:)

2016-02-01Targi Ślubne dla fotografa

Targi Ślubne dla fotografa

Targi Ślubne dla fotografa.Wystawiać się, czy nie - oto jest pytanie…

Często w rozmowach z fotografami współpracującymi z naszym laboratorium pada pytanie:czy warto wystawiać się na Targach Ślubnych.

Oczywistym jest że najlepszą reklamą jest nasza praca i klienci z polecenia. Wiedzą co dostają, mają kontakt z zadowolonymi klientami i wiedzą co i jak dostaną jako produkt końcowy.

Ale aby dotrzeć do nowych grup Targi Ślubne są moim zadaniem najlepszą metodą  dotarcia do tak dobrze wyselekcjonowanej grupy: Par Młodych i ich rodziców.

Dzisiaj odwiedziłem Targi Ślubne w Katowicach bodaj jedną z pierwszych i największych imprez tego rodzaju organizowaną od prawie dwudziestu lat.

Liczba zwiedzających imponująca: prawie pięć tysięcy! Wystawiało się dwieściesiedemdziesiąt  firm ALE...

czytaj więcej »
2015-08-27Jak zarobić więcej ułatwiając Klientom życie? :)

Jak zarobić więcej ułatwiając Klientom życie? :)

Jest na to świetnie, proste rozwiązanie.
Zobacz jak łatwo to zrobić.

czytaj więcej »
2015-06-01Jak pomóc parze młodej w wyborze oprawy zdjęć?

Jak pomóc parze młodej w wyborze oprawy zdjęć?

Fotoalbum książkowy czy album klasyczny? Często pary młode mają dylemat co wybrać. Dla tych osób, które wybierają klasykę możemy przygotować album, który zaspokoi najbardziej wymagających. Dla nowoczesnych i podążających za modą zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są fotoalbumy.

czytaj więcej »
2015-04-27Targi Ślubne – tego nie dostaniesz przez internet.

Targi Ślubne – tego nie dostaniesz przez internet.

Targi ślubne funkcjonują w Polsce już od kilkunastu lat. Jest to bardzo popularna forma reklamy dla firm ślubno-weselnych. Wydawało by się, że w dobie internetu gdzie informacja jest w zasięgu ręki niebawem nastąpi zmierzch targów. Tak się jednak nie dzieje. Dlaczego?

czytaj więcej »
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij